ГО «Військові ЛГБТІК+» разом з посольством Нідерландів у Києві урочисто підняли прайд-прапор на честь дня боротьби з гомофобією і трансфобією

Сьогодні, 17 травня, представник команди організації Максим Потапович разом з колегами із ЛГБТ+ організацій завітав до посольства Нідерландів в центрі столиці та зустрілися з послом Нідерландів в Україні Єннесом де Молом, сповіщає ГО «Військові ЛГБТІК+» .

Ми подякували Нідерландам за допомогу Україні зброєю, однак неодноразово закликали продовжувати та посилювати військову допомогу, зокрема сучасним важким нідерландським озброєнням, літаками, системами ППО. Закцентували їхню увагу на тому, що ця допомога є життєвою необхідною для перемоги і її треба продовжувати якомога довше.
Посол Нідерландів в Україні Єннес де Мол неодноразово наголосив на необхідності прийняття українським урядом закону 9103 про реєстровані партнерства. Він зазначив, що це обовʼязкова умова для України аби стати повноцінним членом ЄС та НАТО. Єннес відмітив, що Міністерства України мають нарешті «побачити» ЛГБТІК+ спільноту України, зокрема квір-військових та надати їм необхідні базові права людини.

Нідерланди, як країна, яка повноцінно реалізувала права для ЛГБТ+ спільноти у власній країні має стати натхненним прикладом для нашої Верховної Ради, Кабінету Міністрів та президента Володимира Зеленського у прийнятті у нас всі необхідних законопроєктів: 9103, 5488 та інші.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією