ГО Військові ЛГБТ та наші союзники запускає власний Youtube канал «ВІЙСЬКОВІ ЛГБТІК+»

Про це ГО сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

Перше відео про флешмоб ШлюбнаРівністьВДії.

Декілька разів на місяць на каналі виходитимуть випуски новин Unicorn News, в яких ми говоритимемо про останні новини активізму та про квір військових!

У першому випуску ведучий Дмитро Moralisss поговорить про флешмоб ШлюбнаРівністьВДії та права, які прямо зараз потребують ЛГБТ+ військові. Дмитро взяв інтерв’ю у ЛГБТ+ активіста Віталій Царюк, який запустив цей флешмоб разом зі своїм партнером та обговорив чому шлюбна рівність на часі.

Окрім Unicorn News ми плануємо ще багато цікаво контенту на каналі, тому обов’язково підпишіться на канал та слідкуйте за новими відео!
Ведучим каналу є Дмитро Moraliss.

Коротко про Дмитра: Дмитро Гаврилюк з 2018-го року по теперішній час є членом ГО «Військові ЛГБТ+ України за рівні права», коли починали свій шлях з маленької групи на Facebook. З грудня 2019 року – член Ради ГО. З середини 2022-го року, обіймає посаду Голови Виконкому ГО. Moralisss – звичайний нікнейм, який видало в генераторі нікнеймів ще у далекому 2012-му році. Він із Дмитром і до тепер, тому особливого сенсу можна не шукати.

Дивитися перший випуск

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією