ГО «Українські Військові ЛГБТІК+» засуджує гомофобні вислови Ірини Фаріон та заяву медіаресурсу «Християни України»

Про це сповіщується на Facebook сторінці ГО.

ГО «Українські Військові ЛГБТІК+» засуджує вислови Ірини Фаріон та заяву медіаресурсу «Християни України», які, як у найкращих інструментах російської пропаганди, прирівняли подію щодо реєстрації законопроєкту про цивільні партнерства як недоречну під час війни і смертей українських воїнів.

Ці дешеві маніпуляції грають лише на руку головного ворога України – росії. Українські ЛГБТ+ військові на рівні зі всіма пліч-о-пліч із гетеросексуальними побратимами та посестрами захищають нашу державу від російської навали. Захищають автор_ок таких дописів, які вони мають змогу робити, у тому числі й завдяки ЛГБТ+ військовим. Які, на жаль, так само гинуть від рук росіян. Для російської імперської машини неважливо гомосексуальна ти чи гетеросексуальна людина – вони вбивають нас, бо ми просто українці.

І ми, такі самі українці, які хочуть тих самих прав, що і решта українців, які не належать до спільноти. Партнер_ки так само хочуть мати доступ до реанімації пораненого коханого чи коханої. Так само мають право з почестями поховати найдорожчу людину. Так само мають право на спільне майно та успадкування. Бо гинуть від росіян так само як і всі.

Цивільні ЛГБТ+ люди в Україні донатять, працюють на перемогу, збирають гуманітарку для ЗСУ. Борються за свободу. В Україні не місце цькуванню за ознаками сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, а місце тій самій свободі, за яку ми всі там стоїмо.

Подібні ганебні вислови паплюжать імідж України перед ЄС та НАТО. Цього і прагне росія. Тому перед тим, як спекулювати та прикривати героями свою гомофобію, подумайте чи ви працюєте для України або проти неї. Ви забуваєте, що ви, християни, маєте послуговуватися правилом «люби ближнього свого», але забуваючи це, головне не забути іншого – що ви в першу чергу українці.

Переможемо! Вічна слава та світла пам’ять загиблим за Україну! Слава Україні!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією