«Гендер Зед» шукає неЛГБТ-організації для обміну досвідом і навчання

Правозахисники та правозахисниці збираються допомогти організаціям, які раніше не займалися питаннями спільноти ЛГБТКІА, ввести політики рівності, почати працювати з тематикою чи надавати послуги представникам/-цям спільноти.

Подати заявку на участь у навчанні можна тут до 15 червня, повідомила пресслужба правозахисної організації «Гендер Зед». Зазначається, що програма триватиме з серпня 2023 року до березня 2024 року, а для представників/-ць організацій, що пройдуть навчання, передбачені гонорари.

Заплановані заходи:

  • тренінг для тренерів/-ок з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності;
  • тренінг для піар-фахівців/-чинь партнерських організацій;
  • спільна інфокампанія, у тому числі в соціальних мережах партнерських організацій та проведення освітніх заходів для аудиторій партнерських організацій;
  • впровадження політик інклюзії та різноманіття в партнерських організаціях.

«Для нас кооперація цікава в першу чергу заради підвищення поінформованості щодо питань, які стосуються сексуальної орієнтації та боротьби з дискримінацією в суспільстві по відношенню до ЛГБТ-спільноти. Для вас — вихід на нові аудиторії, осучаснення ваших політик, навчання вашого піарника чи піарниці, а, головне, вклад у розбудову кращого світу», — пише команда «Гендер Зед» на своєму сайті.

Нагадаємо, «Гендер Зед» — правозахисна організація, що базується в місті Запоріжжі. Більше 10 років вона займається питаннями сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, руйнує міфи та стереотипи, що склалися навколо теми. З початком повномасштабного вторгнення допомагає ЛГБТКІА-людям в Україні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією