Гей-альянс Україна запускає лінію підтримки для ЛГБТК+

Про це Гей-альянс Україна сповіщує у соцмережах.

12 березня “Гей-альянс Україна” запускає лінію підтримки для ЛГБТК+.

Консультуємо за номером 0 800 403 032 (дзвінки з України є безоплатними).

Приймаємо дзвінки щоденно з 10.00 до 20.00*
*п’ятниця з 11.00 до 20.00

Безпечно, анонімно, професійно.

Наша мета – надання конфіденційної та професійної допомоги ЛГБТК+, які шукають підтримку, відчувають нерівне ставлення, долають стрес та кризу, пов’язані з викликами сьогодення: загроза життю, здоров’ю, безпеці.

Наші оператор_ки пройшли спеціальну підготовку, щоб надавати підтримку та консультації з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, а також допомагати впоратися з гострим стресом, проблемами, пов’язаними з дискримінацією, насильством та іншими труднощами.

Ми надаємо актуальну інформацію про ресурси та послуги, доступні для представників та представниць ЛГБТК+-спільнот, та допомагаємо встановлювати зв’язки з іншими організаціями та громадами, що можуть надати додаткову підтримку.

Ми розуміємо: життя ЛГБТК+-людей часто пов’язане з випробуваннями та перешкодами, тож нам важливо, щоб кожен та кожна, хто потребує підтримки та допомоги, могли знайти її в нас. Прагнемо, щоб кожна людина, яка звертається до нас, була почута, відчула підтримку та розуміння. Чекаємо на твій дзвінок.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар