Федишин про ЛГБТ: Вам подобається себе руйнувати – руйнуйте

Співачка Ірина Федишин не приховує, що якби мала змогу повернутися назад у часі та відмовитися стати членкинею журі на Євробаченні-2022, вона би так і зробила. Утім скандал, що розгорівся через нуль балів, які отримала від України Польща, це ще не все.

Федишин зізналася, що їй було “важко” дивитися номери конкурсантів, котрі є відкритими представниками ЛГБТ-спільноти. Але їй вдалося абстрагуватися.

Про це Ірина розказала в інтерв’ю Аліні Доротюк.

“Я абстрагувалася від цього. Незважаючи на те, що ЛГБТ-спільнота – я це не розумію, для мене це великий гріх, але я цих людей не засуджую, тому що це їхнє життя, і вони самі його руйнують. Якщо вам так подобається. Ми всі будемо відповідати перед Богом”, – зазначила виконавиця.

“Я – духовна людина і я чітко знаю, що це є важкий гріх. Але кожен робить висновки, ми всі різні. Ми не святі, всі грішать. Будь ласка, вам подобається себе руйнувати – руйнуйте… На Євробаченні ми бачимо таких учасників, багато – це було для мене важко. Але я теж це абстрагувала”, – наголосила вона.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО З 12:53:

Що ж стосується польського учасника, якому Ірина віддала 10-те місце, то артистка підкреслила, що голосувана за мистецтво, а не брала участь у політичному токшоу. А якщо від журі насправді вимагалося висловити позицію України до котроїсь із держав, то організатори мали би дати їм саме такі інструкції.

До слова, на позицію Федишин щодо ЛГБТ не забарилася відреагувати травесті-діва Монро.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією