«Другий пішов»… Офіційні джерела в МОЗ повідомляють, що 19 вересня було зареєстровано «другий» випадок захворювання на віспу мавп в Україні.

Пацієнта або пацієнтку госпіталізували з наступними симптомами: підвищена температура, висип на обличчі, ротовій порожнині, руках. За його чи її словами, висип з’явився наприкінці серпня. Попри це, пацієнт звернувся до лікарні лише декілька днів назад. Як повідомляють у МОЗ, наявні офіційні випадки захворювання не пов’язані між собою.

«У липні в Україну у рамках гуманітарної допомоги було доставлено ПЛР-тести, для проведення щонайменше 5 тисяч досліджень для діагностики вказаного захворювання. Тоді ж їх було розподілено в регіони. Наразі в Україні є можливість виявляти вказане захворювання в кожному регіонів», – повідомляють у міністерстві.

Як ми й прогнозували, нова епідемія стрімко починає поширюватися країною. Уважно ознайомтеся із симптомами, які ми описали у минулій публікації, та не бійтеся звертатися до лікарів, якщо у вас є підозра на віспу мавп. Уникайте тісного контакту з людьми, які мають симптоми хвороби, та за можливості – уникайте тісного скупчення людей, наприклад у громадському транспорті.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією