Доставка минулого? Непряма гомофобна позиція Нової пошти

Багато українських бізнесів підтримали прайд-місяць. Вони оновили свої аватарки на веселкові. А також зробили пости підтримки. Серед них – і поштові доставки Укрпошта та Meest Пошта.

А от Нова пошта досі відмовчується, сповіщує ГО Гендер Зед. Звісно, прикро, один із найбільших українських бізнесів поки не заявив про підтримку ЛГБТ-спільноти. Адже там працюють понад 30 тис. людей. Не менше тисячі з них є гомосексуальними, бо в кожному суспільстві їх 5-7%. З іншого боку, Нова пошта має абсолютне право промовчати під час прайд-місяця, маючи на це свої причини 🤔

Що не ок – це непряма гомофобна позиція. В соцмережах помітили, що Нова пошта видаляє коментарі під своїми постами, в яких люди питають про підтримку ЛГБТ-спільноти. І навіть блокує людей, якщо вони коректно і ввічливо починають доводити свою позицію.

Якщо ви колись скаржилися або дякували Новій пошті в соцмережах, то знаєте, що цей бізнес дуже оперативно реагує на коментарі. Цього разу усі повідомлення в Twitter про прайд-місяць залишаються проігнорованими 🤷‍♂

Але не гомофобні коментарі. Вони не видаляються. Ба більше – в інтернеті помітили, що Нова пошта лайнула коментар, в якому хтось дякує за підтримку «сімейних цінностей, моралі та ігнорування гидоти».

Можна було б подумати, що це особиста думка якогось СММ-ника. Але зазвичай компанії такого рівня мають чіткі правила свого просування в інтернеті. Тому дуже легко повірити, що це не випадковість, а чітка позиція.

На жаль, цим вже скористалися деякі ультраправі активісти. Вони публікують в інтернеті погрози ЛГБТ-спільноті та прикриваються позицією Нової пошти. Якби це сталося у Європі, бізнес уже б випустив заяву, в якій закликав би не прикріпляти свою назву до повідомлень з мовою ненависті.

Нова пошта досі мовчить. «Для тебе зможу я все» – звучить один із слоганів кампанії. Чи точно все?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією