Допоможіть дослідити та боротися з насильством та дискримінацією щодо транс*людей в Україні та з України!

Колектив українських транс*активістів_ок та TGEU проводять дослідження, щоб допомогти зрозуміти потреби транс*людей в Україні та за її межами під час цієї війни.

Це дослідження також допомагає транс*людям відновити всю картину подій. Під час війни зростає рівень гендерно зумовленого насильства. Хоча це добре задокументовано щодо жінок і дівчат, наслідки для транс*людей вивчені недостатньо. Це дослідження не тільки допоможе нам зрозуміти, як насильство у воєнний час впливає на транс*людей, але й очолюється групою українських транс*активістів та TGEU.

Дослідження проводиться транс*людьми щодо транс*людей, а дані будуть анонімізовані та використані для адвокації наших прав на рівні ООН та ЄС.

Повідомте про насильство чи дискримінацію зараз або допоможіть поширити інформацію: https://www.transgeneration-ua.org/reporting-discrimination

Хто може повідомити про випадок?

Будь-яка транс*людина в Україні або з України, яка зіткнулася з будь-якою формою насильства або дискримінації. Ви також можете повідомити про це від імені іншої людини, якщо у вас є її згода.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією