Допомога від ГО Gender Stream

Ви знаєте Gender Stream як організацію, яка займається досягненням рівності прав та можливостей для різних соціальних груп, таких як жінки, представни_ці ЛГБТК+ спільноти, люди, що живуть з ВІЛ та люди з інвалідністю, захистом людської гідності та просуванням феміністичного дискурсу.

Зараз, у воєнний час, ми продовжуємо нашу роботу і спрямовуємо всі сили на допомогу кожному і кожній, хто відчувають загрозу, захищаються від обстрілів, були позбавлені житла та бояться за своє життя. Для цього у партнерстві з міжнародною організацією ми допомагаємо з тимчасовою релокацією та підтримкою ЛГБТК+ спільноти і дружніх людей в Україні та країнах ЄС.

  • координуємось з іншими організаціями в Україні та закордоном;
  • допомагаємо в питаннях проживання та забезпечення на перший час у тимчасових притулках в Ужгороді та Словакії;
  • надаємо фінансову та гуманітарну підтримку для захисників та захисниць Дніпропетровської області;
  • допомагаємо Т*персонам евакуюватись за кордон на законних підставах та супроводжуємо їх протягом всього процесу.

З початку війни ми створили прецедент і нині вже 13 транс*персон з чоловічим маркером поїхали за кордон із нашою допомогою. Базуючись на нашому досвіді ми написали повну інструкцію для трансгендерних людей по перетину кордону (https://drive.google.com/file/d/1xMiDfoXJeifihpa-Lpoza52LEQ2lIfQ5/view). І ми продовжуємо нашу роботу щодня.

Якщо ви потребуєте допомоги, дайте нам знати – заповніть форму (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDfdBfY0d1KM4MuC6-X9b6doXOZvB0XI6H7SCrE-cxruaTDg/viewform) і ми з вами зв’яжемося!

Все буде Україна!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією