Дискусія “Гей-паради під час війни? Як і навіщо ми боремося за права ЛҐБТКІА+ в Україні. Відверта розмова”

ХарківПрайд анонсує проведення офлайн захід.

До повномасштабного вторгнення українські прайди були одними з наймасовіших мирних зібрань в Україні. Великі марші на тисячі людей були потужним інструментом правозахисних організацій.

Та велика війна внесла свої корективи, змусивши ЛГБТК+ організації, активістів та активісток створювати та відновлювати нові креативні інструменти правозахисту.

Прайд у метро, гей-новини, квір-фестивалі, військові камінгаути, перформанси та постіронія. Все це трапилося за роки повномасштабної війни і все це – інструменти правозахисту.

Спікер_ки: Богдан Жук, директор кінофестивалю SUNNY BUNNY, Яків Лавринець, співорганізатор ХарківПрайду та комунікаційник ГО «ХЖО Сфера», Віктор Пилипенко, голова обʼєднання Військові ЛГБТ+, Уляна Мовчан, засновниця Connection Agency та правозахисниця, Костянтин Андріїв, працівник фонду Гендер Зед, Анна Шаригіна, координаторка КиївПрайд 2024

🗓 Коли: неділя, 21 квітня о 16:00
📍Місце проведення: Київ, Кінотеатр «Жовтень», зала Класік
🌈Реєструйтеся за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtiU-gj5voc_NlRxN3rhFCi-bjMMtdnixNW40C_BFYVZXLpg/viewform

На заході поговоримо із ЛГБТК+ організаціями та активістками які переосмислили та видозмінили погляд на сучасний правозахист.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар