Детективи НАБУ затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка

Про це повідомляє Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”.

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка (зліва на фото) та двох заступників глави військово-цивільної адміністрації під час отримання хабаря — вони вимагали гроші у бізнесмена за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством.

Михайло Головко був народним депутатом від ВО «Свобода» VII та VIII скликань, а в листопаді 2020 року очолив Тернопільську обласну раду. Він є відомим активним захисником т.зв. «традиційних цінностей» — тобто, ідеології русского міра. У минулому місяці він похвалявся тим, що з його ініціативи у Тернополі відбувся форум “За християнські цінності”, головною (фактично, єдиною) метою якого була боротьба проти ухвалення закону про реєстровані цивільні партнерства: «Ми – схвильовані, але налаштовані рішуче: створимо оргкомітет або робочу групу, до якої увійдуть представники громадськості, духовенства, релігійних організацій спільно разом створимо рух за збереження традиційної сім’ї, який пошириться на всю Україну».

Що ж. Хабарництво, разом з гомофобією, є поважними складовими «традиційних цінностей», які нам треба подолати на шляху інтеграції до Євросоюзу та всього сучасного вільного світу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією