ДБР повідомило про закінчення досудового слідства щодо Олега Волошина

Про це на своїй сторінці повідомляє Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”.

Державне бюро розслідувань повідомило про закінчення досудового слідства щодо підозрюваного в державній зраді екснардепа від нині забороненої «Опозиційної платформи — За життя» Олега Волошина, співголови горезвісного «найбільшого в історії українського парламентаризму» міжфракційного об’єднання «Цінності. Гідність. Родина», створеного винятково задля боротьби проти захисту прав ЛГБТК людей в Україні.

Обвинувальний акт скеровано до суду. У ньому стверджується, що впродовж останніх років Волошин, виступаючи з трибуни Верховної Ради, а також у численних інтерв’ю та етерах на телебаченні поширював пропагандистські наративи РФ і «вів підривну діяльність проти України». Він був одним з двох головних спікерів згаданого міжфракційного об’єднання і автором законопроєкту про заборону «пропаганди відмови від народження дітей, руйнування інституту сім’ї, позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти».

«За даними контррозвідки СБУ, Волошин цілеспрямовано намагався маніпулювати суспільною думкою українських громадян в інтересах країни-агресора», — заявили в Службі безпеки України. Перед початком повномасштабного російського вторгнення екснардеп спішно емігрував на духовну Батьківщину українського гомофобного руху — тобто, в Росію.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією