Дантеса підозрюють у “захопленні чоловіками, а не Кацуріною”: “Він різносторонній” – ЗМІ

Вже кілька місяців Володя має стосунки з Дашею Кацуріною, через що дуже сильно підпадає під критику, оскільки дівчина є колишньою його друга, який, тепер, живе з Надею. Цікавий любовний чотирикутник досі бентежить шанувальників та дивує їх. Оскільки сперше всі думали, що це піар, але згодом стосунки між Надею та Мішею виявилися правдою, а ще пізніше і Володимир зізнався, що він відчуває закоханість до Даші.

Ніби-то вже весь розподіл пар є очевидним та й варто припинити обговорювати цю тему, але днями мережею почала ширитися інформація про орієнтацію Дантеса. А все пішло з інтерв’ю тарологині Людмили Хомутовської Славі Дьоміну. Там жінка вирішила розповісти, що артист може проявляти інтерес і до чоловіків:

“Він насправді різної орієнтації. Я можу сказати по цій четвірці, що з одного боку, це може бути традиційна людина, яка кохає тільки жінок,  а з іншого боку зовсім ні. Тож,  він різносторонній” – Розповіла Людмила.

Та самого Володю ця інформація не розлютила, тому, він досить спокійно відповів на такі новини про свою орієнтацію та свій смак.

“Якщо ви мене вважаєте представником ЛГБТ, я скажу вам, А я готовий! Просто ця публіка завжди “рухає” таких людей вперед і вони завжди своїх підтримують. Любіть себе насамперед і не звертайте уваги на те, хто кого любить” – відповів Вова.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією