Через поезію. Український продюсер Завадюк звернувся зі словами підтримки до представників ЛГБТ+ спільноти

У Національний день камінг-ауту український телепродюсер Володимир Завадюк звернувся зі словами підтримки до представників ЛГБТ+ спільноти.

Звернення у форматі відео з записаною поезією, яку написала Настасія Семенюк, Завадюк опублікував на своїй сторінці в Instagram.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zavadiuk Volodymyr (@zavaduk)

«Сьогодні Національний день coming out. Я точно знаю, наскільки важливо доносити правильні слова тим, хто можливо ще не розуміє або не сприймає той важливий факт, що кохання — це завжди кохання. Що люди можуть кохати один одного, незалежно від статі і інших рамок, які нав’язує суспільство», — написав продюсер.

Завадюк розповів, що попросив поетесу написати вірш на тему, яка надзвичайно для нього важлива: «Вірю, що ці слова обов’язково почують ті, кому це необхідно сьогодні. Я з вами», — додав чоловік.

Продюсер зазначив, що спочатку поетеса Настасія Семенюк ставилася з осторогою до представників ЛГБТ+ спільноти, проте після розмови з Завадюком її позиція змінилася.

«На неї, як і на багатьох з нас, на жаль, повпливала радянська пропаганда. І стереотипи змушували думати, що люди нашої спільноти — інші, у них інші цінності. Я щасливий, що після нашого знайомства ії уява повністю змінилася. Вважаю, що в цьому також є одна з моїх найголовніших місій в житті. Бо Україна це Європа», — написав Володимир.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар