‘Це крінж’. Продюсер Танців з зірками розповів про публічних людей, які приховують одностатеві стосунки

Популярний український продюсер Володимир Завадюк – один із небагатьох людей у вітчизняному щоубізнесі, хто наважився публічно оголосити, що він гей. За словами автора таких відомих проєктів як “Голос країни”, “Танці з зірками”, а також цьогорічного Нацвідбору на Євробачення, для нього це не був прямий камінг-аут, адже близькі люди, колеги, друзі та родичі вже знали про його орієнтацію. Утім, зробити це публічно – сміливий і абсолютно непопулярний крок в українському суспільстві, тож Завадюк сподівався, що своїм прикладом надихне й інших відомих геїв і лесбійок України відкрито говорити про свої вподобання в партнерах.

Роздумами на цю тему продюсер поділився в інтервʼю Аліні Доротюк для її однойменного YouTube-каналу. Він не став говорити, хто саме із українських зірок приховує свою причетність до спільноти ЛГБТК+. Проте натякнув, а точніше прямим текстом констатував, що таких людей чимало.

Завадюк зізнається, що він уже багато років не цурається теми своєї приналежності до ЛГБТ-спільноти. Каже, що після камінг-ауту, як публічного, так і серед близьких людей, йому стало легше та спокійніше жити. Крім того, за словами знаменитості, він вбачає в цьому свою соціальну місію та відповідальність.

“Я хочу розповідати людям, що це абсолютно нормально: кохання воно кохання, якщо не шкодить нікому, гей-пари бувають дуже красивими і абсолютно різними. І неважливо, ти супермужній або ні, ти можеш бути різним, і це класно… Хтось каже, що це модно так зараз. Але ні, в нашій країні це зовсім не модно, на жаль. В нашій країні це складно. Для мене це було важливо сказати, щоб, зокрема, на моєму прикладі різні люди зрозуміли, що варто робити цей крок, тому що тоді ти стаєш вільним. Щоб це зрозуміли відомі люди”, – ділиться думками Завадюк.

Продюсер “Танців з зірками” та “Голосу країни” запевняє, що в українському шоубізі чимало геїв і лесбійок, які не просто мовчать про свою орієнтацію, а ще й брешуть суспільству, граючи на публіку “любов” з людьми протилежної статі. Завадюк цього не розуміє і сподівається, що колись ситуація зміниться.

“Багато моїх колег, які геї, лесбійки, але роблять вигляд, що це не так. Соррі, але для мене це трохи крінж. Або хтось там обирає сім’ї, хтось одружується, хтось грає в якесь кохання, у когось є стосунки… Навіщо це все, якщо це все неправда? Ти обманюєш в першу чергу себе, ти втрачаєш час. Ми всі колись помремо і класно, коли ми будемо помирати і будемо думати, що свій час ми провели в різних, можливо, стосунках, але були собою. Не зраджували собі, не йшли на змову зі своєю совістю”, – розповів продюсер.

Завадюк також поділився, що в його родині, зокрема мама, бабуся і тітка, позитивно сприйняли новину про його гомосексуальність. Продюсер зізнався, що зараз відверто говорить про свої вподобання з мамою, вони навіть можуть попліткувати про потенційних бойфрендів чоловіка.

Саме тому Завадюк, маючи власний позитивний досвід, радить представникам ЛГБТ не боятися відкритися. Він розуміє, що молодим людям потрібен час, аби прийти до цього, тож підкреслює: “Я не кажу, що це треба зробити завтра, ти маєш відчути, що ти готовий і це станеться. В маленьких містах це складніше, це часто небезпечно. Я з цим згоден. У нашій країні це досі може бути небезпечно. Це іноді страшно і в Києві… Тому я і хочу, щоб більше відомих людей про це говорили для того, щоб людям, які не є відомими, це було робити легше”.

Завадюк також зауважив, що після того, як він публічно зізнався про свою гомосексуальність, ніхто не розірвав з ним робочих відносин і не припинив співпрацю. Він прокоментував: “Для мене це показник великих-великих змін у нашій країні”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією