34-річний міністр Чечні з нацполітики Ахмед Дудаєв розповів, що рухає кадировськими підрозділами в Україні

Міністр Чеченської Республіки з національної політики, зовнішніх зв’язків, друку та інформації Ахмед Дудаєв виступив в етері програми «Соловйов Лайф». Він розповів, що чеченських бійців, які беруть участь у «спецоперації», мотивує протистояння європейської моралі та одностатевим шлюбам.

«У них чудовий стимул виконувати бойові завдання, оскільки наші бійці відстоюють на території Донбасу наші релігійні цінності, традиційні сімейні цінності. У тому числі жителі нашої республіки усвідомлюють, що наші бійці там виступають проти цієї європейської аморальної ідеології. Проти поширення одностатевих шлюбів та іншого неподобства», – заявив Дудаєв.

Ахмед Дудаєв неодноразово виступав проти ЛГБТК-спільнот. За його вказівкою на території Чеченської республіки в листопаді 2021 року було запроваджено заборону на реалізацію книги письменниці Медини Мірай «Синтоніми». У ній розповідається про дружбу двох хлопчиків та присутні персонажі-геї. За словами Дудаєва, під «оболонкою демократії та свободи слова» такі книги нав’язують «аморальний спосіб життя». Їхнє видання він назвав «гібридною війною» проти росії.

Влітку того ж року, коментуючи ситуацію навколо Халімат Тарамової, Дудаєв заявив в ефірі ДТРК «Грозний», що «приймаються спроби приписати нам якісь меншини, яких у Чеченській республіці, в принципі, не може бути, ніколи не було».

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією