1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з людьми, які живуть з ВІЛ, який вперше відзначався у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, сповіщує Національна платформа спільнот.

Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблеми соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, підвищити обізнаність населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Проблема поширення ВІЛ-інфекції більше 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом служить нагадуванням про необхідність зупинити поширення епідемії ВІЛ/СНІДу та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві. Спільноти – це ті, хто на передовій боротьби із ВІЛ – впроваджують програми підтримки, руйнують стигму, протистоять дискримінації. Ми в Alliance.Global Dnipro це робимо разом зі своїми друзями та партнерами за підтримки Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу #UNAIDS Ukraine, БО “100% життя” та багатьма іншими.

ЛІДЕРСТВО – СПІЛЬНОТАМ! Зупинимо епідемію ВІЛ разом! #Лідерство_спільнотам #WorkdAIDSDay #LetCommunitiesLead

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар