Заборона на змішані туалети: ЛГБТ-рада Квебеку, Канада, спантеличена

ЛГБТ-рада Квебеку не розуміє рішення уряду CAQ зробити заборону на змішані туалети офіційною при будівництві або реконструкції початкових і середніх шкіл.

«У ЛГБТ-раді Квебека багато плутанини з приводу того, чому ми просуваємо директиву, яка заходить так далеко, що забороняє туалети, адже є багато причин, чому вигідно мати змішані туалети в нових початкових і середніх школах», – сказав Джеймс Галантіно, виконавчий директор Квебецької ЛГБТ-ради.

Більшість шкіл мають гендерно розділені головні ванні кімнати, а також окремі закриті туалети, доступні для всіх.

На думку пана Галантіно, будівництво унісекс-туалетів має економічну вигоду.

«Ми зрозуміли, що будівництво туалетів змішаного використання коштує дешевше, тому це добре для кишень усіх жителів Квебеку», – продовжує він.

На його думку, ця система, яка вже використовується в інших частинах світу, знизить рівень булінгу.

«Більше того, в країнах світу, де існують змішаної туалети – а вони існують у багатьох країнах світу вже десятиліттями – це зменшує залякування, робить туалети більш доступними і покращує атмосферу між молодими людьми, тож є багато переваг для молоді», – продовжує він.

Змішані туалети передбачають перегородки, які йдуть до самої підлоги, так само як і двері, що, на думку багатьох, зменшує можливості для нагляду, але пан Галантіно вкотре заперечує це твердження.

Це те, що є більш безпечним та інклюзивним для транс- та небінарних молодих людей, і тепер ми впроваджуємо цю директиву, ми не консультувалися з групами, вона просто впала нам в руки, – нарікає він. Я думаю, що існує велике нерозуміння того, що таке змішані туалети».

Генеральний директор Квебецької ради ЛГБТ також стверджує, що результати є позитивними в країнах, де ця система вже впроваджена.

Інші країни повідомляють про «легший доступ і менше залякувань, і в цілому це більш корисно. Я розумію страх, що буде більше насильства, але ми бачимо протилежне», – зізнався він.

«Я розумію дискомфорт, який можна собі уявити через простір внизу, але зі справжньою стіною, справжніми дверима, з іншого боку, це набагато менш незручно», – визнав він.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією