У драмеді “Тед Лассо” з’явилися відразу два геї-футболісти
У третьому сезоні популярної в США і не тільки футбольної комедії “Тед Лассо”, яку було удостоєно “Еммі”, нарешті з’явилися ЛГБТ-персонажі.
“Тед Лассо” – серіал про футбольного тренера коледжу, якого найняли тренувати футбольну команду англійської прем’єр-ліги “Річмонд”, хоча він не має для цього жодного досвіду. Головну роль у фільмі грає Джейсон Судейкіс.
В ефірі триває вже третій сезон серіалу, але досі до неабиякого розчарування шанувальників у ньому не було жодного ЛГБТ-персонажу. Якщо точніше, до третього епізоду третього сезону… У якому лівий захисник “Річмонда” Колін (Біллі Харріс) виявляється гомосексуалом, який перебуває у стосунках із новачком Майклом (Люк Ештон).
ЗМІ відзначають актуальність нового повороту сюжету, оскільки за останні півтора роки з шафи вийшли вже три діючі футболісти: Джош Кавалло в Австралії, Зандер Мюррей у Шотландії і зовсім недавно Якуб Янкто в Празі.
GQ нагадує, що у прем’єр-лізі грають близько 550 футболістів: за статистикою хоча б один гравець має бути геєм. При цьому ніхто не виходив на поле у вищому дивізіоні Англії як відкритий гей з часів Джастіна Фашану в 1990 році, який, зрештою, наклав на себе руки через вісім років, не витримавши ворожості преси і суспільства.
Нові епізоди “Теда Лассо” (Ted Lasso) виходять на Apple TV+ у середу.
Якщо ви шукаєте фільми для вечора вдома, ось кілька рекомендацій — усі вони зняті квір-режисерками та режисерами. Від наукової фантастики до історичних драм і навіть різдвяних комедій — не всі мають ЛГБТК+ тематику, але більшість — так!
Правляча польська партія Право і справедливість (PiS) та виборчий штаб Кароля Навроцького останніми днями активно ескалують культурну війну, використовуючи теми міграції та всиновлення дітей одностатевими парами в Польщі. Непрямо це свідчить про ефективність стратегії, яку реалізують політики опозиції — зокрема, Рафал Тшасковський та Дональд Туск.
Day of Silence — це міжнародна акція, яка виникла у США в 1996 році як студентський протест проти мовчання щодо дискримінації, насильства та злочинів на ґрунті ненависті до ЛГБТІК+ людей. Перший Day of Silence відбувся у Вірджинії (США), де участь взяли близько 150 студентів.