Зустрічайте Марціна Яблонковського, Містера Ведмедя Польща 2024

З 19 по 22 жовтня у Познані проходив Bear Pride Poland, під час якого відбувся 15-й щорічний конкурс “Містер Ведмідь Польща”. Після веселого та насиченого змагання переможцем був оголошений Марцін Яблонковський. Пропонуємо вашій увазі розмову з ним.


BWM: Чи можете ви розповісти нам трохи про своє походження? Включаючи ім’я, звідки ви родом і місто, в якому зараз проживаєте?

Марцін Яблонковський (МЯ): Привіт, мене звати Марцін Яблонковський, мені 36 років, я ведмідь, зріст 6,5 футів (198 см), вага 265 фунтів (120 кг), родом з Варшави, Польща.

Marcin Jabłonkowski, Mr. Bear Poland 2024

BWM: Woof! Що привабило вас до ведмежої спільноти?

МЯ: Найкоротша відповідь на це питання – “тому що я люблю ведмедів”.
А якщо серйозно, то я приєднався до ведмежої спільноти близько 15 років тому, тому що – і тут я не буду оригінальним – мені дуже подобається ведмежа краса. Великі, бородаті чоловіки, бажано старші за мене, немає нічого кращого! І я думаю, що підсвідомо я шукав свого татка-ведмедика.

Коли я приєднався до ведмедів, виявилося, що це дуже приємна спільнота, в якій я почуваюся чудово, знайшов багато друзів і зустрів свого чудового партнера. Це також виявилося ідеальним місцем для реалізації моїх пристрастей і для того, щоб діяти на благо інших людей.

BWM: Чому Ви захотіли позмагатися за титул?

МЯ: Чесно кажучи, я вже давно думав про те, щоб позмагатися за титул Містер Ведмідь Польщі. Кілька років тому я не був би готовий взяти на себе зобов’язання і відповідальність, тому вирішив почекати.

Зрештою, я вирішив, що 15-та річница конкурсу “Містер Ведмідь Польщі” буде гарним часом, щоб зробити це. Мене надихнув покійний засновник “Ведмедів Польщі” Пьотр Новак, який мав намір взяти участь у 10-му випуску ведмежих виборів… На жаль, йому не вдалося здійснити свою мрію.

BWM: Яким був Ваш досвід участі у конкурсі?

МЯ: Було дуже весело, але, звичайно, був і певний стрес. Я почав готуватися до виборів рік тому з більш регулярного відвідування спортзалу. Якщо я хотів стати Містером Ведмедиком, я хотів бути трохи більшим, плюс це була додаткова мотивація працювати над своїм тілом і фізичною формою. Деякий час тому я також планував свій основний виступ. Мені прийшла в голову ідея, я обговорив її з партнером, і ми вирішили, що це буде щось веселе та оригінальне. Все, що залишилося зробити, це опрацювати деталі, що було відносно легко – хоча я все ж таки внес деякі зміни в останню хвилину у свій виступ.

Врешті-решт я зіграв роль Ельзи з “Крижаного серця”, виконуючи ліпсинк на пісню Let It Go Пейтон Перріш. Я вийшов на сцену в сукні та білявій перуці, і під час виступу кілька цуценят підскочили і зірвали моє вбрання, оголивши мене в шкіряному кілті, чоботях і браслеті на зап’ясті. Ви можете переглянути його ТУТ разом з рештою виступів.

Щодо решти частин конкурсу, то я вирішив просто спробувати. Це була одна з головних порад, яку я отримав від друзів – не планувати все від початку до кінця, а діяти спонтанно. Ми з конкурентами повинні були представити себе в соціальних мережах, де, звісно, кожен міг поставити нам запитання. Перед виборами також був прямий ефір на YouTube, де кандидати відповідали на запитання організаторів і глядачів. А оскільки вибори відбувалися під час заходу Bear Pride Poland, учасники мали цілих 3 дні, протягом яких вони могли поспілкуватися з кожним з кандидатів, щоб познайомитися з нами ближче, перш ніж журі та глядачі проголосували. Я просто дуже розслабилася і плив за течією, яка, як мені здавалося, працювала найкраще.

Однак найбільшою частиною всього цього досвіду було те, що конкурс надав мені можливість завести нові дружні стосунки… Мої колеги-конкурсанти виявилися справді дивовижними людьми. Шкода, що ми не мали можливості познайомитися раніше, адже чотири дні, проведені в Познані, пролетіли неймовірно швидко. Але ми все ще підтримуємо зв’язок один з одним і навіть провели минулі вихідні разом на невеликому заході Bear у Варшаві.

(Зліва направо) Марчін, віце-містер Ведмідь Польща Кшисек та пан Чейзер Польща Мачек

BWM: Які обов’язки пов’язані з вашим титулом?

МЯ: Основне завдання Містера Ведмідь Польщі – представляти польську спільноту ведмедів та Асоціацію Ведмеді Польщі у світі, а також давати знати кожному ведмедю та його шанувальникам, що вони можуть приєднатися до нас!

Цей титул також дозволяє переможцю показати, що в квір-спільноті існує багато типів чоловічої краси, і що кожен має право відчувати себе добре у своєму тілі.
Містер Ведмідь Польща також бере активну участь у заходах, що об’єднують польську спільноту ведмедів з більш широкою ЛГБТК+ спільнотою.

BWM: Які ваші цілі на ювілейний рік? Де ви будете виступати?

МЯ: Я хотів би належним чином представити польську спільноту ведмедів у світі. Кілька років тому ми мали набагато більше контактів з міжнародними спільнотами, але пандемія коронавірусу серйозно обмежила їх. Я хотів би допомогти відновити його і дати людям зрозуміти, що в Польщі відбувається багато цікавих речей і що сюди варто приїхати в гості.

Щороку відбувається кілька великих заходів, які збирають людей з усієї Польщі та з-за кордону – наприклад, BearSawa у Варшаві, Bear Pride Poland у Познані та amBears у Тримісті. Понад десять років ми також організовуємо Bear & Fetish Camp – унікальний захід, під час якого понад 100 людей зустрічаються на чотириденну подорож. Протягом цього часу ми разом розважаємося, досліджуємо місцевість, беремо участь у лекціях та тренінгах. Окрім ведмедів та чейзерів, у цьому заході беруть участь представники фетиш-спільноти, що є чудовою можливістю для спільної інтеграції. Підтримка такого типу інтеграційної діяльності також є однією з моїх цілей цього року.

Що стосується подорожей і виступів, я постійно додаю до свого календаря дати подій, які, на мою думку, я або Кшисек, наш віце-містер Ведмідь Польща 2024, повинні відвідати. На даний момент я планую відвідати Ведмежий карнавал на Гран-Канарія в березні і, звичайно ж, Ведмежий прайд в Чехії в травні.

BWM: Які важливі питання, на вашу думку, потребують вирішення у ведмежій спільноті?

МЯ: Польська ведмежа спільнота існує вже понад 15 років і почувається досить добре, незважаючи на проблеми, що впливають на більшу польську ЛГБТК+ спільноту внаслідок відсутності нормативних актів, які захищають права сексуальних меншин у Польщі.

Я вважаю, що як спільнота, ведмеді повинні прагнути до збільшення контактів з людьми, які живуть за межами великих міст, тому що деякі з цих людей досі навіть не знають, що в Польщі існує щось на кшталт спільноти ведмедів.

Не менш важливо заохочувати членів нашої спільноти бути більш активними та залученими до певних видів діяльності, а також знову брати участь у живих заходах.
Після пандемії деякі люди все ще вважають за краще проводити час перед екраном комп’ютера або в невеликій, закритій групі друзів, і це потрібно змінювати.

Це лише дві теми, які здаються мені найважливішими, але, звичайно, список важливих питань набагато довший.

BWM: Є ще щось, про що ви хотіли б згадати, про що ми не говорили?

МЯ: Одне з моїх улюблених хобі – вести прямі трансляції на Twitch (https://www.twitch.tv/daddy_sayjan), і я сподіваюся, що люди зацінять мене! Я також думаю про те, щоб незабаром вийти на YouTube, але це буде проектом 2024 року.

BWM: Звучить чудово! Щиро дякую, Марціне, і бажаю удачі у вашому титульному році!

Джерело


Публічні сторінки клубу “Ukrainian Bears”:

Instagram – https://www.instagram.com/ukrainian_bears
Facebook – https://www.facebook.com/Ukrainianbears/
Telegram – https://t.me/vedmednyk
Тік-Ток – https://www.tiktok.com/@vedmednyk

Розваги та знайомства:

Instagram “Bears of Ukraine” – https://instagram.com/bears.ukraine
Facebook – https://www.facebook.com/groups/BearsUA/
Telegram – https://t.me/joinchat/G4LtF0KdvNOtMVuUQeuNFw 
Telegram 18+ – https://t.me/+UT–kFgAN2i8sRg4

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар