Значок транс Тардіс Девіда Теннанта допоміг зібрати тисячі на благодійність для ЛГБТК+

Зірці серіалу “Доктор Хто” Девіду Теннанту вдалося ненавмисно зібрати тисячі фунтів стерлінгів для ЛГБТК+ благодійного фонду Альберта Кеннеді (AKT), одягнувши значок ТАРДІС у кольорах прапора транс-прайду.

Теннант з’явився на скетч-шоу The Last Leg в п’ятницю (17 листопада) і The One Show ввечері 20 листопада, щоб обговорити своє повернення в якості Доктора для майбутніх спеціальних випусків “Доктора Хто”, присвячених 60-річчю серіалу.

На обох програмах він носив невеликий значок у формі космічного корабля Доктора, ТАРДІС, синього, білого і рожевого кольорів – кольорів прапора трансґендерних людей.

Творець значка, доктор Джеймі Галлахер, поділився в соціальних мережах, що весь прибуток, отриманий від його продажу, буде переданий благодійній організації AKT, яка підтримує бездомних ЛГБТК+ людей у Великій Британії.

За кілька годин до появи Теннанта на The One Show Галлахер повідомив своїм підписникам, що на благодійність було зібрано понад 18 000 фунтів стерлінгів.

“Дякую вам, прекрасні люди. Це матиме величезне значення для ЛГБТК+ людей, які живуть без даху над головою цієї зими”, – поділився Галлахер, додавши, що їхній сайт “вибухнув” від людей, які намагалися замовити значки TARDIS Pride.

Дружина Теннанта, актриса Джорджія Теннант, також рекламувала значки у своїх соціальних мережах.

В останні місяці подружжя Теннантів стало вірними союзниками трансгендерів, оскільки один з їхніх дітей, як повідомляється, є небінарним.

Девід Теннант неодноразово був помічений на телебаченні з різноманітними транс- і небінарними значками, в тому числі з одним, на якому було написано “Зі мною ти в безпеці”.

У липні він був помічений у футболці з написом “Залиште транс-дітей у спокої” під час просування свого серіалу “Добрі прикмети” на Prime Video.

Послання Девіда Теннанта чітке: залиште транс-дітей у спокої. (Instagram, @DavidTennantDotCom, Backgrid, Getty, Crooked Store)

Футболка викликала жорстку реакцію з боку анти-транс-кампаній, особливо з боку творця The IT Crowd Грема Лайнема, який припустив, що Теннант був “жорстоким грумером” за свою підтримку трансгендерних дітей. Пізніше повідомлялося, що Лайнхем був звільнений своїм телевізійним агентом, який також представляв Теннанта, через його коментарі.

З нагоди місяця гордості в червні Теннант виступив на подкасті Reasons To Be Cheerful, закликавши, що хоча спільнота не може “очікувати, що ми завжди будемо рухатися в правильному напрямку до прийняття”, кожен повинен “вести цю боротьбу кожен день”.

Цієї суботи, 25 листопада, Девід Теннант повернеться до довгоочікуваного серіалу “Доктор Хто” в рамках найдивнішої серії, в якій також зіграють ікони ЛГБТК+ Нкуті Гатва, Ясмін Фінні, Міріам Маргойлз і Ніл Патрік Харріс.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією