Зйомки фільму Елліота Пейджа про закоханих черлідерок почалися в Канаді

Елліот Пейдж став виконавчим продюсером свого першого кінопроекту – драми “Пляма на задньому плані” (Backspot), заснованої на сценарії небінарного музиканта та белетриста Д. У. Уотерсон. Останні також дебютують у фільмі як режисер.

У картині знімаються Девері Джейкобс (“Собаки резервації”) та новачок Кудакваше Рутендо.

Сюжет фільму обертається навколо двох молодих черлідерок, Райлі (Джейкобс) та Аманди (Рутендо). Вони обидві – члени команди підтримки середнього рівня, що подають надії. Якось їм випадає шанс піднятися на найвищий рівень. Щоб досягти успіху, необхідно порозумітися з тими, хто вважався кращими за них. А поки вони – лише пляма на задньому плані…

“Я так пишаюся і схвильований тим, що нарешті після п’яти довгих років зніматиму на камеру, – сказали Уотерсон, наводить їх слова “Out”. – Ми зібрали абсолютно бездоганний акторський склад і неймовірну знімальну команду, ми в захваті від того, що робимо щось по-справжньому круте…”

Еліот Пейдж (Elliot Page) зацікавився черлідерською темою не випадково. Раніше він розповідав про те, що класичний фільм “Але ж я черлідер” (But I’m a Cheerleader) 1999 року з Наташею Ліонн у 15 років “перевернув” його життя. Нагадаємо, це одна з перших картин про підлітку-лесбіянку.

Продюсування – не єдина сьогодні робота Елліота Пейджа. Відомо, що він повернеться до ролі Віктора Харгрівза у четвертому фінальному сезоні проекту Netflix “Академія Амбрелла”, а також озвучуватиме персонажів у двох майбутніх анімаційних проектах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією