Зірка шоу “Гламурний”, Міс Бенні, вийшла з шафи як трансгендерна жінка

Мої займенники – вона/їй. Я переповнена щастям, яке мені дорого коштувало. Щасливого Прайду“, – написала Міс Бенні (Бен Дж. Пірс) у своїх соцмережах.

“Час до прем’єри мого шоу “Гламурний” (Glamorous) на Netflix швидко скорочується, – написала 24-річна зірка в есе для журналу Time. – Разом із цим я відкриваюся світу як трансгендерна жінка, яку я приховувала в собі останні кілька років”.

У своєму есе Міс Бенні згадує серіал HBO “Венено” (Veneno) про трансгендерну жінку з Іспанії Крістіну Ортіс, яка стала знаменитою в 1990-х роках, коли зробила камінг-аут. “У серіалі є сцена, – пише Бенні, – у якій головний герой зустрічає свого кумира, немолоду трансгендерну жінку, яка виступає під псевдонімом Ла Венено. Він запитує її: “Коли ти почала трансформацію?..” І Венено відповідає, звертаючись до свого шанувальника: “А ти коли почнеш?..

Це був удар у груди, – пише Міс Бенні. – Тому що я знала, що якби мені поставили це запитання, я б гостро усвідомила, скільки часу я витратила даремно, не почавши трансформацію раніше“.

Міс Бенні також розповіла, що коли вона відкрилася творцеві “Гламурного” Джордону Нардіно, він не заперечував, щоб персонаж Бенні, Марко, став у шоу транс*персоною, віддзеркалюючи реальний шлях Міс Бенні.

“Netflix підтримав нас, – сказала Міс Бенні. – Насправді, єдиною проблемою завжди був мій особистий комфортний стан і, що кумедно, питання, чи зміниться висота мого голосу під час зйомок…”

Прем’єра “Гламурного” на Netflix відбулася 23 червня. У шоу 10 епізодів, відгуки поки що – суперечливі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією