Журналістка заявила про “облави” на ЛГБТ-вечірки в Астані

Журналістка Ботагоз Омарова у себе в Telegram опублікувала інформацію про те, що “облави” на ЛГБТ-вечірки стартували в Астані. Редакція ІА “NewTimes.kz” звернулася до прес-служби департаменту поліції Астани за коментарем.

“Уже два тижні столичні поліцейські в буквальному сенсі безчинствують. Кожні вихідні вони виловлюють представників нетрадиційної орієнтації (мова журналістки збережена, ред.) і доставляють на Іманова”, – написала вона в Telegram.

Далі вона розписала, як це відбувається.

За словами журналістки, поліцейські вриваються в бар, а потім “скручують, штовхають, погрожують, не соромляться у виразах”.

І якщо я ще як журналіст можу зрозуміти їхні “рейди” в тематичні клуби, то хто мені пояснить, на якій підставі минулими вихідними вони приїхали до приватного будинку, і силоміць доправили в ОП майже 70 хлопців? З кожного, як я зрозуміла, взяли розписки і пояснювальні. Тепер у поліцейських є список представників ЛГБТ. Для чого їм це? Для інформаційного шантажу? Для вербування “стукачів”?” – задається Омарова питанням.

У прес-службі департаменту поліції Астани повідомили, що правоохоронці отримали інформацію про те, що в орендованому котеджі збираються молоді люди, які вживають заборонені речовини.

Поліція провела перевірку, після цього всіх відпустили“, – прокоментували в ДП.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар