Журналіст офіційного сайту НХЛ здійснив камінґ-аут

Франкомовний оглядач офіційного сайту НХЛ Гійом Лепаж повідомив про свою орієнтацію.

Десять років. Мені знадобилося 10 років, щоб подолати свої страхи, побоювання та дійти висновку, що я можу бути журналістом у хокейному світі, скинувши маску. Будучи собою. Будучи відкритим геєм.

Десять років особистісного розвитку та процесу прийняття. Але було багато запитань про те, чи зможе та людина, якою я справді був, піднятися сходами і врешті-решт влаштуватися в цьому середовищі. Достатньо, скажімо так, консервативної. Навіть якщо зараз я добре почуваюся на своєму місці, на якому я зарекомендував себе, я все одно ставив собі це питання до минулого літа. Для мене ці дві реальності були несумісними.

Все змінилося того дня, коли Люк Прокоп став першим чинним хокеїстом, який входить до системи команди НХЛ, який розкрив свою орієнтацію. Коли я побачив підтримку та позитивну реакцію людей в індустрії по відношенню до нього, то вирішив, що час настав. Я був готовий. Щойно відпала остання перешкода.

Необхідно розпочати цю дискусію у спортивному світі. Задаватися питанням про те, що досі змушує багатьох гравців та людей жити в таємниці. Я пишу цей текст із наміром зробити ще один крок уперед. Мета полягає не в тому, щоб привернути до себе загальну увагу – я, принаймні, до цього не звик, – а в тому, щоб додати свій голос до тих небагатьох людей, у яких вистачило сміливості відкритися у світі хокею.

Думати про те, як змінити культуру та виявити більше відкритості. Якщо моя історія зможе привернути увагу людей до спільноти, то це буде перемога. Решта вдруге», – заявив журналіст у листі на офіційному сайті НХЛ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією