Жанель Моне нарешті зробила небінарний камінг-аут: “…Я не лише жінка”

Американська співачка Жанель Моне вкотре заявила про свою гендерну небінарність. Слова пролунали через два роки після своєрідного виходу-фальстарту, коли Моне довелося відхрещуватися від камінг-ауту після того, як вона розмістила хештег #IAmNonbinary у мікроблозі.

Цього разу, зважаючи на все, відкату назад не буде. Про свою небінарність Жанель Моне (Janelle Monáe) розповіла, з’явившись в американському веб-шоу “Red Table Talk” з Джайдою Пінкетт Сміт, Віллоу Сміт та Едрієнн Бенфілд Норріс.

“Я небінарна, тому я просто не вважаю себе тільки жінкою. Я відчуваю всю свою енергію. Я відчуваю, що Бог набагато більше, ніж він або вона. І якщо я від Бога, то я – це все. Я – все. Але я завжди, завжди підтримуватиму жінок. Особливо чорних жінок…” – сказала 36-річна Жанель Моне в прем’єрному епізоді п’ятого сезону “Red Table Talk”.

Моне підкреслила, повідомляє “Advocate”, що остаточно відкривається світові, прийнявши свою природу та обговоривши це зі своєю родиною.

Навесні 2018 року Моне розповіла про пансексуальність на тлі чуток про роман з акторкою Тессою Томпсон (Tessa Thompson), зіркою фільму “Тор: Рагнарек”, яка неодноразово з’являлася в її кліпах.

У червні 2020 року Моне використала у “Твіттері” хештег #IAmNonbinary у Міжнародний день небінарності. Багато хто вважав це камін-аутом. Але Моне заявила, що просто хотіла підтримати спільноту на свято і нагадати про проблему прийняття.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією