Застосунок Grindr втратив 80 працівників через політику повернення в офіс

Профспілка United, створена для працівників компанії-розробника застосунку для знайомств Grindr, звинувачує компанію в недобросовісній трудовій практиці. Це сталося після того, як понад 80 працівників були змушені звільнитися через політику повернення в офіс, яка не надавала їм достатньо часу на прийняття рішення. Про це повідомляє Vice, передає Ліга.Tech.

За звинуваченням, компанія протидіяла формуванню профспілки та змушувала працівників мовчати. За словами представників Grindr United, компанія незаконно обмежувала їхні права та запропонувала неправомірну угоду про розірвання трудового договору.

У заяві працівників зазначено, що компанія запровадила цю політику лише після того, як було оголошено про формування профспілки в середині серпня. Компанія також відмовлялася спілкуватися з працівниками та вимикала їхні мікрофони під час загальних зборів.

Працівники також повідомили, що були вимушені ставити запитання через анонімну електронну адресу і не отримували задовільних відповідей з боку компанії.

Grindr, своєю чергою, відхилив звинувачення, стверджуючи, що вони повністю впевнені в команді та її здатності продовжувати рухати бізнес вперед. Профспілка Grindr United була сформована у грудні минулого року з метою збереження культури компанії і закріплення пільг у контракті. Вони також наголошують на першочерговій гарантії віддаленої роботи з гнучким графіком.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією