Єпископ РКЦ: Різноманітність сексуальних ідентичностей – доведений наукою факт

Католицький єпископ вважає, що церкві настав час інакше оцінювати всі статеві акти, а не тільки ті, що у шлюбі між чоловіком і жінкою.

Католицький єпископ із Німеччини Франц-Йосиф Овербек вважає, що різноманітність сексуальних ідентичностей – це науково доведений факт, повідомляє сайт Ессенської єпархії РКЦ.

На думку Овербека, «різноманітність статевих ідентичностей є науково обґрунтованим фактом, а секс стосується не тільки розмноження, але насамперед здатності людей спілкуватися».

«Тому настав час церкви інакше оцінювати всі статеві акти, а не лише ті, що у шлюбі між чоловіком і жінкою», – вважає ієрарх РКЦ.

Єпископ Овербек проводить регулярні зустрічі із представниками ЛГБТ. «Прозорість, взаємний інтерес і відкритість», – так говорить про ці зустрічі Клаудія Фокенберг, член Ессенського форуму сексуального та гендерного розмаїття (FELS).

Учасники зустрічі з єпископом Овербеком висловили спільне бажання бути «публічно та однозначно визнаними членами церкви».

«Чути, що ти живеш “у гріху” – це погано для людини, яка хоче бути активною в церкві», – заявив 69-річний Йоханнес Персі, який лише у 60 років зробив камінг-аут як гомосексуал.

У відповідь на ці та подібні заяви єпископ Овербек сказав, що рухатися в цьому напрямку треба поступово: «Крок за кроком – ось те, що ми робимо в Есенській єпархії».

У нього запитали, чи зможе він особисто очолювати «богослужіння» для представників ЛГБТ і нести райдужний прапор на прайді, «як це вже робить міська влада»?

Овербек відповів, що поки що не може цього зробити, тому що «має віддати належне безлічі різних людей», але може відправити священника на «службу», що «було неможливо десять років тому». І пообіцяв обговорити це питання з двома своїми колегами – генеральним вікарієм Клаусом Пфеффером та допоміжним єпископом Людгером Шеперсом, представником єпископальної конференції у справах геїв.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією