«Я хотіла, щоб моє обличчя було у піхві», – Біллі Айліш розповіла про свою сексуальність

«Мені варто було б захистити докторську дисертацію з мастурбації».

Біллі Айліш зробила кілька великих одкровень під час роботи над своїм новим альбомом «Hit Me Hard and Soft» минулого року.

«Я була закохана в дівчат все своє життя, але я просто не розуміла – поки минулого року не зрозуміла, що хочу, щоб моє обличчя було у вагіні», – сказала вона в нещодавньому інтерв’ю журналу Rolling Stone.

22-річна співачка розповіла про свій досвід спрямування своєї сексуальності в музику – те, чого вона ніколи б не зробила ще кілька років тому.

«Я ніколи не планувала говорити про свою сексуальність, навіть через мільйон років. Мені дуже прикро, що це сталося“, – каже вона.

Але це сталося. Її інтерв’ю на червоній доріжці журналу Variety у 2023 році закрутило всім голови після того, як Біллі сказала, що їй подобаються жінки «по-справжньому». З тих пір вона пояснювала, що ніколи не мала наміру відкритися і насправді вважала, що її сексуальність очевидна.

Хоча її романтичні стосунки здебільшого трималися в таємниці, під час інтерв’ю Біллі розкрила чимало сексуальних подробиць про своє особисте життя.

«TMI, але самозадоволення – це величезна, величезна частина мого життя і величезна, величезна допомога для мене, – каже вона. «Люди повинні смикати це, чувак. Я не можу підкреслити це достатньо, як людина з екстремальними проблемами тіла і дисморфією, яка була у мене все життя».

Біллі каже, що використовує секс для декомпресії, а мастурбацію – для формування глибшого зв’язку і любові до свого тіла.

«Мені варто було б захистити докторську дисертацію з мастурбації», – жартує вона.

Секс, безумовно, відіграє важливу роль у її новому альбомі, так само як і самопізнання. Обидва ці моменти відображені в її пісні «Lunch», яку вона дражнила під час Coachella.

«Ця пісня насправді була частиною того, що допомогло мені стати тією, ким я є, бути справжньою, – каже вона. «Частину пісні я написав ще до того, як почала зустрічатися з дівчиною, а решту – після».

Реліз «Hit Me Hard and Soft» заплановано на 17 травня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар