Воппери з “одностатевими” булочками! Австрійський Burger King відзначає Місяць прайдів

Воппери австрійського Burger King, що з’явилися в меню напередодні Місяця прайдів, можна замовити з двома однаковими верхніми або нижніми частинами булочок.

Отже, ласкаво просимо до Місяця прайдів: австрійський Burger King вирішив порадувати ЛГБТ-спільноту “одностатевими” булочками у вопперах. Коли ви прийдете до Burger King, принаймні в Австрії, ви зможете замовити воппер або з двома верхніми булочками, або з двома нижніми…

“Ми виступаємо за рівні права для всіх ідентичностей та сексуальних орієнтацій, – йдеться у повідомленні, в якому розповідається про оригінальні воппери. – Невеликий сюрприз, який викличе посмішку на вашому обличчі і нагадає всім, що необхідно ставитись один до одного шанобливо та миролюбно. Неважливо, хто ти і кого любиш”.

Раніше, пише “Out”, Pride Whopper вже потрапляв у меню американських ресторанів Burger Kings, але це був звичайний воппер, загорнутий у райдужний папір із написом “Ми всі однакові всередині“. Новий рецепт, слід визнати, виводить прайд-вопери на абсолютно новий рівень.

До речі, якщо вам пощастить побувати в Австрії найближчим часом, майте на увазі, що однополий воппер буде доступний в меню до 20 червня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією