Виставка ЛГБТК у Шропширі, Англія, показує життя старшого покоління

Виставка, що показує життя старшого покоління ЛГБТК у Шропширі (Англія), має на меті кинути виклик стереотипам.

Фотографка Мінг де Насті працювала з мешканцями у 2023 році, розповідаючи про те, як змінилась ЛГБТК-культура, а також ділився спогадами та старими фотографіями.

Виставка в Театрі Северн, Музеї та художній галереї Шрусбері та Бібліотеці Шрусбері триватиме до 14 квітня.

Фотографка сказала, що її об’єкти мають “багату і різноманітну історію і дуже активне життя”.

“Ми не зникаємо після 50 років”, – додала вона.

Виставка є результатом партнерства між SAND, громадською організацією, яка має на меті покращити досвід ЛГБТК-людей третього віку у Шропширі, Телфорді та Врекіні (Англія); фотографічною організацією GRAIN, що базується в Мідлендсі; та Мистецькою радою Англії.

За словами фотографки, на світлинах зображені мешканці, які виражають впевненість і почуття ідентичності у своєму погляді та позі.

Виставка також містить інформацію про їхнє молоде життя, сімейні історії та зміни в культурі та законодавстві щодо ЛГБТК.

Сел Хемпсон, директор SAND, сказав: “Процес участі, результати виставки та публікації сприятимуть майбутньому, в якому лесбійки, геї, бісексуали та трансгендери в Шропширі, Телфорді та Врекіні будуть повністю інтегровані в суспільство”.

70-річна Мінг де Насті професійно займається фотографією вже 35 років, і серед її останніх проектів – “Квір-країна”, фотопроект, присвячений досвіду окремих людей в Уельсі, а також тому, що означає жити в сільському середовищі.

“Я переїхала зі Шропширу [до Бірмінгему у 1980-х роках], бо я ґей [because I’m gay], і тут для мене було небагато можливостей, – каже художниця. “Це не так відкрито і голосно, як у місті, але зараз тут є спільнота.

“Я вже у старшому віці, і ми повинні ділитися мудрістю з молодим поколінням”.

Виставка також буде показана в The Hive у Шрусбері в рамках Фестивалю історії ЛГБТ у березні.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією