Вийшов трейлер третього сезону ‘Молодих монархів’ – але чи отримає історія Вільгельма і Саймона хеппі енд?

Вийшов перший трейлер третього, заключного сезону шведської підліткової драми “Молоді монархи” – і той, хто казав, що шлях до справжнього кохання ніколи не буває гладким, був у чомусь правий.

Другий сезон закінчився тим, що принц Вільгельм у виконанні Едвіна Райдінга зізнався пресі, що це він знявся у секс-відео з Саймоном Ерікссоном (Омар Рудберг), яке потрапило в мережу. Це мало наслідки, більшість з яких ми бачимо в трейлері до третього сезону, разом з деякими дуже відвертими сценами.

Це класична дилема “кохання чи обов’язок”, як каже йому мати Вільгельма, королева Крістіна: “Ти повинен бути в змозі замінити мене”, на що він відповідає: “А якщо я не хочу?”.

Існують також загрози порушення безпеки навколо молодого принца, включаючи папараці, які переслідують його і Саймона.

“Я завжди намагаюся бути поруч з ним, але що б я не робив, все виходить не так. Кохання не повинно бути таким складним”, – каже коханий кронпринца.

В іншому місці, схоже на вечірку, Вільгельм б’ється зі своїм двоюрідним братом Августом, а співробітник Хіллерської школи-інтернату розповідає учням, що майбутнє закладу залежить від невідомого розслідування – і що його, можливо, доведеться закрити.

Офіційний синопсис сезону містить дражнилки, на які так довго чекали шанувальники драми: “Промова Вільгельма має наслідки не лише в суді, а й у всій школі, оскільки Гіллерська стикається з найгіршою кризою в [її] історії”.

“Принц і Симон сповнені рішучості бути разом, але чим вони готові пожертвувати, усвідомлюючи, що їхня свобода і кохання можуть суперечити королівським ідеалам, традиціям і обов’язкам?”

Перші п’ять епізодів третього сезону “Молодих королів” вийдуть на Netflix 11 березня. Фінал серіалу вийде в ефір тижнем пізніше.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар