Від сварки до пристрасті: перші тизери гей-ромкому “Червоний, білий і королівський синій”

Prime Video опублікував перші фрагменти довгоочікуваного гей-ромкому “Червоний, білий і королівський синій” (Red, White & Royal Blue), який, як раніше повідомлялося, отримав рейтинг “R” – осіб, які не досягли 16-річного віку, допускають на сеанс тільки в присутності батьків.

Фільм, який заснований на бестселері Кейсі МакКвістон, виходить на Prime Video 11 серпня. Режисером і сценаристом картини став володар премії “Тоні”, драматург Меттью Лопес разом із Тедом Малавером.

Головні ролі в картині грають Тейлор Захар Перес (Алекс) і Ніколас Голіцин (Генрі). До акторського складу також входить Ума Турман у ролі Еллен Клермонт (президента США).

“Алекс Клермонт-Діас, син президента США, і британський принц Генрі мають багато спільного: приголомшливу зовнішність, безсумнівну харизму, міжнародну популярність… але ставляться один до одного з абсолютним презирством”, – свідчить офіційний опис фільму. Публічний конфлікт хлопців стає новиною, що підриває відносини між США і Великою Британією, в найбільш невідповідний момент. Але раптом стосунки Алекса і Генрі починають теплішати, перетворюючись на невпевнену дружбу… І ось, між ними спалахує щось набагато глибше, ніж будь-хто очікував.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією