Вгадайте із трьох разів, у якій країні знімуть новий сезон “Білого лотоса”

Напередодні стало відомо: творці серіалу “Білий лотос” обрали країну для зйомок третього сезону проекту. Не дивно, що в цій країні люблять відпочивати мільйони, зокрема геїв.

Після зйомок першого сезону на Гаваях та другого в Італії кілька джерел Variety одночасно підтвердили: третій сезон “Білого лотоса” буде знятий у Таїланді.

Про точне місце зйомок можна поки що здогадуватися. Але достеменно відомо, що, як і в перших сезонах, місцем дії стане реальний готель мережі “Four Seasons”. Таких у Таї чотири – у Бангкоку, Чіангмаї, у Золотому трикутнику та на острові Самуї. Різноманітність вражень – від міста до пляжу чи навіть джунглів – гарантовано.

HBO поки що не дає жодних коментарів, пише “Pride”. Але якщо подумати, то ця новина відповідає натякам, які творець серіалу, Майк Уайт, робив у минулому про плани на третій сезон. Уайт натякнув, що хотів би перенести місце дії в Азію та зосередити сезон на “смерті, східній релігії та духовності”.

“У першому сезоні особлива увага приділялася грошам, а у другому сезоні – сексу, – сказав тоді Уайт. – Я думаю, що третій сезон може бути сатиричним та кумедним поглядом на смерть, східну релігію та духовність…”

І так, що стосується можливої участі Дженніфер Кулідж, то кажуть, що вона якимось чином візьме участь у третьому сезоні. Що це буде – реінкарнація? А, можливо, просто події відбуватимуться до того, що трапилося на Сицилії? Чи просто хтось вирушить розвіяти порох нещасної Тані там, куди вона збиралася наступного разу?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією