В Угорщині депутат пропонує заборонити всі продукти Coca-Cola через пропаганду ЛГБТ

Елод Новак, депутат від праворадикального руху Mi Hazank (Наша Батьківщина), пропонує заборонити всі продукти Coca-Cola, оскільки за його словами компанія є одним із найбільших прихильників ЛГБТК-спільноти.

Про цю дивну новину повідомив депутат ліберальної партії Momentum Давід Бедьо, учасник парламентської сесії, він написав про ініціативу на своїй сторінці у Facebook.

Згодом Новак додав, що не казав, що хоче повністю заборонить продукти Coca-Cola в Угорщині. А тільки висловив думку, що парламент Угорщини не повинен використовувати державні гроші для покупки продуктів Coca-Cola, оскільки ці гроші можуть йти на «пропаганду ЛГБТК».

Він також додав, що Ласло Кевер, спікер парламенту Угорщини і впливова особа у партії “Фідес” прем’єр-міністра Орбана, також підтримав цю пропозицію.

У 2019 році Новак також протестував проти транснаціональної компанії, намагаючись заблокувати вхід на їхню фабрику в Дунахарасті. Це сталося після того, як Coca-Cola розклеїла плакати в угорських метро, які пропагують одностатеві стосунки.

Ласло Кевер тоді також висловив свої думки щодо гомосексуалістів, зокрема порівняв поведінку педофілів та геїв як однакову, у відношенні до усиновлення ними дітей.

А також зазначив, що “нормальний гомосексуал буде намагатися пристосуватися до суспільства і не буде вважає себе рівним”. Ці заяви викликали шквал обурення і в Будапешті навіть було влаштовано демонстрацію протесту проти обурливих висловлювань угорського політика.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар