В рф обурились пропагандою ЛГБТ у власному мультику “Чебурашка”

Прихильник кремлівського диктатора та військового злочинця володимира путіна, актор та нині вже депутат Держдуми рф від партії “Єдина росія” Дмитро Пєвцов назвав новий російський мультфільм “Чебурашка” небезпечним для дітей через нібито прояви пропаганди ЛГБТ.


Що не так з новою версією російського мультфільму “Чебурашка”

Фільм “Чебурашка” дивився. Це ж погане кіно. Навіть якщо не розбирати його театрознавчо, а просто як батько. Сподобався чудовий розбір Ольги Будіної. Там немає жодного позитивного персонажа, зіграного живою людиною, жодного. А це фільм, адресований дітям. І те, що нам дорослим смішно, на дітей діє пролонговано, — заявив Пєвцов.

На думку російського політика, у фільмі є елементи пропаганди ЛГБТ, зокрема, сцена, у якій Чебурашка називає крокодила Гену “мамою”, що підриває традиційні цінності громадян РФ.

І якщо автори, творці пишуть 6+ — це все-таки диверсія. Я не впевнений, що вони думали про диверсію, але ця трансгуманістична ідеологія, яка 30 років у нас панує, вона повністю зосереджена в цьому фільмі. І ми сміємося з того, що Чебурашка називає дядька Гену мамою. Начебто смішно, так? А для дітей це такий маленький сигнальчик, що тато, мама — не має значення. Чоловік може бути і мамою. Ось такі ось дзвіночки, непомітні, ніби непомітні. Я вже не кажу про вульгарність і відверті, власне кажучи, придумані і неприємні історії всередині сім’ї, — підкреслив Пєвцов.

За словами російського депутата, його засмучує так званий “успіх” фільму “Чебурашка”. У рф стверджують, що він нібито б’є всі рекорди і навіть обійшов за зборами фільм “Аватар”. Навряд чи це є правдою, адже так в рф можуть просто просувати своє “імпортозаміщення”. Крім цього Пєвцов звинуватив акторів, які зіграли у фільмі. На думку депутата рф, вони створили “бомбу уповільненої дії” і підносять дітям “отруту”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією