У іспанського гей-серіалу “Смайлик” не буде продовження

У неймовірно популярного іспанського гей-серіалу “Смайлик”, показ якого завершився наприкінці 2022 року, не буде продовження. Про це розповів його сценарист і продюсер Гільєм Клау.

Серіал “Смайлик” (Smiley), заснований на однойменній п’єсі, став несподіваною знахідкою серед ЛГБТ-прем’єр минулого літа, посівши гідне місце в одному ряду з “Трепетом серця” (Heartstopper), “Елітою” (Elite) і “Молодими монархами” (Young Royals).

“Смайлик” розповідає про незвичайну романтичну історію, що почалася з неправильного набору номера. Бармен Алекс (Карлос Куевас) намагається додзвонитися до потенційного партнера, щоб залишити йому злісне голосове повідомлення, але випадково надсилає його незнайомцю, привабливому архітектору Бруно (Мікі Еспарбе).

Заінтригований Бруно вирішує знайти таємничого незнайомця. Зустріч відбувається. І вони з Алексом швидко зрозуміють, що у них немає нічого спільного. Але… все ж таки чимось треба заповнити вісім епізодів, які присвячені тому, як хлопці долають злети й падіння, знімаючи й піднімаючи червоні прапори, щоб раптом усвідомити – кохання ніколи не виглядає таким, як хотілося б.

“Смайлик” зачарував не лише прихильників, а й критиків. Зокрема, нагадує “Queerty”, він отримав номінацію на премію GLAAD Media Award 2023 за видатний іспаномовний телесценарій.

Оскільки “Смайлик” був створений на основі п’єси, то він і задумувався як мінісеріал, без продовження. Але шанувальники так полюбили цих персонажів, що до останнього сподівалися на нову зустріч із ними.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією