В Іраку заборонили використання термінів “гомосексуальність” і “гендер” у ЗМІ

Офіційний регулятор ЗМІ в Іраку заборонив усім медіа та соціальним мережам, що працюють на території країни, використовувати терміни “гомосексуальність” і “гендер”.

Про це повідомляє Reuters, передає Zmina.

Іракська комісія з комунікацій та ЗМІ  у своєму рішенні “наказує медійним організаціям … не використовувати термін “гомосексуальність” і використовувати правильний термін “сексуальні відхилення“.

Використання терміна “гендер” також заборонено.

Представник іракського уряду зазначив, що покарання за порушення правила ще не визначили. Він припустив, що за це штрафуватимуть.

В Іраку прямо не криміналізують одностатевий секс, але нечітко сформульовані статті про мораль у його Кримінальному кодексі використовувалися для переслідування членів ЛГБТ-спільноти.

За останні два місяці основні іракські партії посилили критику прав ЛГБТ, причому прапори часто спалювали під час протестів шиїтських мусульманських угруповань, які виступали проти нещодавніх спалень Корану у Швеції та Данії.

Нагадаємо, міністр культури Лівану заборонив показ в кінотеатрах фільму “Барбі”. На його думку, стрічка “пропагує гомосексуальність і суперечить релігійним цінностям”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією