В Афінах відбувся протест противників одностатевих шлюбів

У неділю, 11 лютого, у центрі грецького міста Афіни на акцію протесту зібралося понад 1500 противників законопроєкту, який легалізує одностатеві шлюби в країні.

Про це повідомляє Associated Press, передає Zmina.

Організаторами протесту є релігійні групи, які вважають законопроєкт загрозою “традиційній сімʼї”. Протестувальники скандували: “Руки геть від наших дітей”.

Лідер ультраправої і релігійної партії “Нікі” Дімітріс Націос назвав Грецію “християнською православною країною”, традиція якої нібито не дозволяє одностатеві шлюби.

“Ми знаємо і поважаємо один тип шлюбу: православне християнське вінчання. Наша конституція також не передбачає цього, тому цей законопроєкт є неконституційним і суперечить нашій вірі в Христа”, – сказав Націос.

Фото: Yorgos Karahalis

Законопроєкт про легалізацію одностатевих шлюбів мають внести на голосування в парламенті Греції через кілька днів.

Якщо його схвалять, Греція стане першою країною з легалізованими одностатевими шлюбами, де православне населення становить більшість.

Як і більшість країн Європейського Союзу, наразі Греція визнає цивільні партнерства – відповідне рішення ухвалили ще 2015 року, коли при владі була ліва партія СІРІЗА.

Нагадаємо, що 23 січня в Греції Священний Синод Елладської православної церкви на позачерговому засіданні одностайно виступив проти ініційованого урядом узаконення одностатевих шлюбів і всиновлення дітей одностатевими парами.

Єпископи вирішили звернутися з відкритим листом до всіх грецьких депутатів, де викладуть заперечення церкви щодо запропонованого закону. Синод також розіслав в усі митрополії енцикліку і, підписану архієпископом Ієронімом, яку зачитають у церквах по всій країні 4 лютого.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією