Учасники Just Stop Oil перервали рух прайду в Лондоні

П’ятьом учасникам протесту Just Stop Oil висунули звинувачення після того, як вони спробували заблокувати рух маршу “Pride in London”.

Кільком активістам Just Stop Oil вдалося проникнути попереду параду, коли він проходив Пікаділлі, і тимчасово призупинити його. Вони розпорошили чорну фарбу на дорогу і лягли перед поплавками, потім почали вигукувати різні гасла. Результатом цього інциденту став арешт учасників акції.

Учасники акції Just Stop Oil висунули певні вимоги до організаторів прайду. Ці вимоги включали відкриту заяву про спонсорів заходу, заклик до припинення нових нафтогазових розвідок та організацію зустрічі з організаторами прайду для обговорення долучення квір людей до громадянського руху по боротьбі зі зміною клімату.

Активісти Just Stop Oil, які самі є представниками ЛГБТК+ спільноти, також заявили перед початком свого протесту, що “Гордість зародилася з протесту”. Вони зазначили, що представники галузей із високим рівнем забруднення довкілля та банки, які їх фінансують, тепер використовують ЛГБТК+ спільноту, як засіб для очищення своєї репутації.

Протест на прайді слідував за низкою інших гучних демонстрацій групи активістів протягом останніх тижнів і місяців. Вони організували зрив гри Ashes at Lord’s, чемпіонату світу зі снукеру в Шеффілді та також блокували ключові дороги в і біля столиці.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією