У Єрусалимі відкрилась нова кліника для ЛГБТ-людей

Нову клініку для ЛГБТ-людей в Єрусалимі названо на честь Аміра Фрайзера Гуттмана, який був одним із провідних активістів, які боролися за рівність для спільноти ЛГБТК+.

У середу при громадському центрі Jerusalem Open House відкрилася нова клініка ЛГБТК+.

Це сталося на честь п’ятирічної річниці смерті співака та активіста Аміра Фрайзера Гутмана.

Церемонія відкриття клініки відбулася за участю міністра праці, соціальних справ та соціальних служб Меіра Коена.

«Понад рік тому ми прийняли рішення посилити послуги для спільноти ЛГБТК+ по всій країні, — сказав Коен. — Я радий бачити, що ці послуги почали діяти та допомагати спільноті».

Клініка була створена у співпраці з такими організаціями, як La’Netzah (forever) Association, Society for LGBTQ+ People, Bituach Leumi та Pride and Tolerance Open House in Jerusalem.

Ця клініка поєднує існуючі клініки в Хайфі, Тель-Авіві та Беер-Шеві. Пари та сім’ї ЛГБТК+ зможуть отримати безкоштовну терапію, підтримку в процесі становлення батьками, включаючи сурогатне материнство, юридичні консультації щодо створення сім’ї та багато іншого.

Гуттман, на честь якого названа клініка, був одним із засновників групи High Five та одним із провідних активістів, які борються за рівність для спільноти ЛГБТК+. Гуттман потонув п’ять років тому, відзначаючи перші роковини від дня, коли він дізнався, що його рак був неправильно діагностований.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією