У США з’явиться квір-таксі

Цього літа у США з’явиться новий сервіс таксі “LGBTQ+ride”

До місяця гордості компанія “LGBTQ+ride” запустить сервіс таксі, орієнтований на квір-спільноту.

Компанія, заснована Стівеном Рідлом і Робертом Тейлором, ставить собі за мету створити безпечний і надійний транспорт для членів квір-спільноти та їхніх союзників. Створення такого сервісу обґрунтовується тим, що за останні кілька років по всьому світу почастішали випадки нападу на квір-персон, які користуються послугами таксі.

“Ми знаємо, що настав час для ЛГБТК-спільноти і наших союзників почуватися комфортно і безпечно, залишаючись самими собою, без будь-якого занепокоєння і осуду. [Крім того], квір-персони заслуговують на роботу без дискримінації”, – розповів Рідл в інтерв’ю виданню “The Advocate”.

Крім безпечних поїздок для квір-персон, компанія надасть тисячі робочих місць для членів спільноти. У компанії будуть уважно перевіряти кожну відправлену заявку на роботу, щоб забезпечити безпеку людей.

Також у компанії мають намір використовувати сервіс таксі для підвищення видимості спільноти – вони поширюватимуть новини місцевої квір-спільноти і робитимуть рекламу підприємств, що належать квір-персонам.

Варто зазначити, що засновники компанії – Стівен і Роберт – є партнерами як по життю, так і по бізнесу. Вони живуть разом уже 12 років і виховують двох дітей. Запуск таксі заплановано на червень 2023 року. При цьому застосунок таксі вже можна завантажити на офіційному сайті. У ньому можна подати заявку на роботу водієм.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією