У скільки муніципалітету обходиться перефарбовування “райдужного” пішохідного переходу у Вільнусі

“Веселковий” пішохідний перехід у Вільнусі цього літа перефарбовували щонайменше чотири рази. Люди, налаштовані проти ЛГБТ, кілька разів замазували його фарбою, але муніципалітет не здається. Скільки коштує така війна з вандалами?

Представник муніципалітету Гінтарас Лепярскас сказав LNK, що кожне фарбування коштує 500 євро, а відмивання коштує дешевше. Цей перехід був зіпсований вандалами двічі до саміту НАТО і двічі після саміту. Один раз його замазали сірою фарбою, пізніше на переході намалювали свастику. Втретє на “веселці” з’явилися чорні лінії, потім перехід залили білою фарбою.

Після кожного випаду муніципалітет перефарбовує перехід.

Поліція вимагала, щоб муніципалітет прибрав “райдужні” кольори, але суд скасував вимоги поліції.

З вандалами бореться не тільки муніципалітет, а й поліція – шукає порушників. Біля цього пішохідного переходу встановлено відеокамери, які фіксують порушення.

Приведення переходу до ладу залежить від розмірів завданих збитків, ціна відновлення – від 300 до 500 євро. Роботи проводять на гроші муніципалітету, але якщо поліція виявить винних, то вони не тільки отримають штраф за вандалізм, а й з них можна буде стягнути витрати на перефарбування переходу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією