У Ліверпулі відбувся ветеранський прайд, присвячений службі ЛГБТ+ військовослужбовців збройних сил

Військова база на Мерсісайді приймає спільноту ЛГБТ+ на дуже особливий прайд.

Ветеранський прайд вшановує членів цієї спільноти, які є колишніми та діючими військовослужбовцями Збройних сил Великої Британії.

Захід проводиться на базі резервістів Королівського військово-морського флоту HMS Eaglet.

Це перший захід такого роду, який відбувся під час місяця історії ЛГБТ в суботу, 10 лютого. Він був створений і організований командою партнерських військових благодійних організацій на чолі з ЛГБТ+ військовою благодійною організацією “Fighting With Pride”.

Вони співпрацювали з членами Колективу добробуту Збройних сил, Королівським британським легіоном RBL та благодійною організацією з охорони здоров’я та підтримки ЛГБТ+ “Sahir House”.

Кар’єри багатьох ветеранів, присутніх на вечорі, були обірвані історичною “забороною на гомосексуальність”, яка залишалася чинною до січня 2000 року.

Багато з них продовжують стикатися з труднощами і донині, кажуть у “Fighting With Pride”.

Керолайн Пейдж, кавалер ордена Британської імперії, виконавча директорка Fighting With Pride, сказала: “Фантастично бачити, як збройні сили та ветеранські спільноти Ліверпуля зібралися разом, щоб вшанувати службу наших неймовірних ЛГБТ+ ветеранів, які подолали всі виклики служби в наших Збройних силах, але для яких кар’єра часто закінчувалася сумно.”

“У такі моменти ми збираємося разом, щоб продемонструвати теплий прийом, який існує в усіх наших організаціях для всіх тих, хто служив”.

Організація “Fighting With Pride” була створена в 20-ту річницю зняття “гей-заборони”, щоб домагатися відновного правосуддя для тих, хто постраждав від неї.

Для багатьох з них звільнення зі Збройних сил призвело до аутінга, судимостей, втрати доходу, кар’єри, житла, фінансової стабільності та наслідків для здоров’я.

Вплив цієї заборони триває, і кампанія “Fighting With Pride”, спрямована на визнання та відшкодування збитків цій групі ветеранів, які перебувають у вкрай несприятливому становищі, багато з яких брали участь у Фолклендській війні, війні в Північній Ірландії та війні в Перській затоці, здобула широку підтримку.

Кенні Брайс, керівник групи по роботі з ветеранами “Fighting With Pride” у Великій Британії, що базується в Ліверпулі, сказав: “Цей місяць – місяць історії ЛГБТ: “Місяць історії ЛГБТ – це час для святкування досягнень ЛГБТК+ ветеранів і людей в наших громадах, і в цей час ми визнаємо боротьбу, з якою багато ЛГБТ+ людей зіткнулися в минулому, і з якою багато хто з них стикається і сьогодні”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією