У Кишиневі для підтримки ЛГБТ+ спільноти пройшла антипремія «Емальована миска»

У Кишиневі в рамках заходу, присвяченого 21-му фестивалю ЛГБТ+ спільноти “Moldova Pride”, який щорічно щорічно організовує Інформаційний центр GENDERDOC-M, провели антипремію “Емальована миска”. На ній вручили трофеї у вигляді мисок громадським діячам, бізнесменам, організаціям, чиновникам та політикам, які неодноразово висловлювали свою незгоду з рівними правами ЛГБТ+ людей у ​​Молдові. Головний приз – пластиковий таз – отримали депутати Народних Зборів Гагаузії.

“Ми вручаємо цю премію найвидатнішим гомофобам, біфобам, трансфобам та лесбофобам Республіки Молдова”, – сказала Анастасія Данилова, виконавчий директор GENDERDOC-M.

Так цього року приз «За інновації в галузі сертифікації та стандартизації гомосексуальності» отримав Петру Корчун, майор Міністерства оборони, за те, що просив у солдата-гея Марина Павлеску довідку чи фото, що підтверджують його гомосексуальність.

Трофей “За спробу всидіти на двох стільцях” дістається Іону Грозе, депутату PAS, який забув, що він депутат від партії з європейськими цінностями, і проголосував як член ПСРМ проти резолюції ПАРЄ 2417 “про боротьбу зі зростанням ненависті до ЛГБТІ в Європі”.

Мережа магазинів Ocean Fish отримала нагороду «За слизьке виправдання гомофобії». Вони відмовилися прийняти на роботу Марина Павлеску на підставі, що «ми не гомофоби, але…».

Суперприз – пластиковий таз – забрали депутати Народних зборів Гагаузії «За те, що вони накрили Гагаузію мідним тазом середньовіччя», забувши, що в Гагаузії визнаються та гарантуються права та свободи людини та громадянина відповідно до Конституції Республіки Молдова.

Головна нагорода буде надіслана депутатам НГР поштою.

«Емальована миска» — це саркастична премія, в рамках якої емальована миска та диплом вручаються тим людям, які поширюють гомофобію та трансфобію у суспільстві задля досягнення своїх політичних інтересів. Церемонія проводиться у дворі Центру інформації ГЕНДЕРДОК-М в атмосфері напускної пихатості, властивої подібним церемоніям. Ведучі заходу Анжеліка Фролов та Анастасія Данилова, співробітниці центру ГДМ, перед камерами з’являються у вечірніх сукнях та з імпровізованої сцени, до якої веде «червона килимова доріжка», оголошують нагороджених. На церемонії оголошуються номінанти, а дипломи та миски їм надсилаються поштою.

Перше в історії країни вручення «Емальованої миски» відбулося у 2019 році, коли премії були удостоєні Ігор Додон, Партія соціалістів загалом та священик Геннадія Велуце.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією