У Киргизстані заборонили «пропаганду ЛГБТ» серед дітей

Президент Киргизстану Садір Жапаров підписав зміни до закону «Про засоби масової інформації», згідно з яким заборонили «пропаганду ЛГБТ» серед дітей. Про це йдеться на сайті президента.

«Закон ухвалено з метою створення безпечного інформаційного середовища для забезпечення, збереження та зміцнення морального, фізичного, психологічного та соціального здоров’я дітей і підлітків», — йдеться у повідомлені.

У законі «Про засоби масової інформації» відтепер йдеться, що медіа, зокрема, в інтернеті, не мають поширювати інформацію, що “заперечує сімейні та традиційно-суспільні цінності, пропагує нетрадиційні сексуальні стосунки та формує неповагу до батьків чи інших членів сімʼї».

Також документ забороняє поширювати у ЗМІ матеріали, які спонукають дітей до самогубства, вживання наркотиків, тютюну та алкоголю, участі в азартних іграх, проституції та жебрацтві.

Зокрема, не можна поширювати контент, який містить нецензурну лексику, інформацію порнографічного характеру й виправдовує протиправну поведінку.

Відповідно до Конституції Киргизької Республіки, діти — це найважливіша цінність. Відповідно «держава створює умови, що сприяють різнобічному духовному, моральному, інтелектуальному та фізичному розвитку дітей, їхньому цивільно-патріотичному вихованню».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією