У Казахстані закликали заборонити “ЛГБТ-пропаганду”

Петицію про заборону пропаганди так званих “нетрадиційних сексуальних відносин” запустили на сайті Otinish.kz. Таким чином громадськість відреагувала на запуск сайту для підтримки ЛГБТ-підлітків Selftanu.kz.

На думку авторів звернення, сайт selftanu.kz “негативно впливатиме на дитячу психологію, що зрештою може призвести до втрати сімейних цінностей і розвалу інституту сім’ї”.

“Ми, спільнота казахстанських батьків, стурбовані тим, що таке західне явище, як ЛГБТ, відкрито пропагується серед суспільства, зокрема й на постійному інформаційному ресурсі selftanu.kz. На сайті зібрано інформацію, як зрозуміти свою сексуальну орієнтацію і гендерну приналежність, як знайти друзів і вступити в стосунки, інформація про ЛГБТК+ стосунки і сексуальне життя, де шукати підтримку і допомогу”, – йдеться у зверненні.

Автори звернення турбуються, що “сімейні цінності” потребують більшого “розкручування” і пропаганди за допомогою сучасних технологій.

За їх словами, інтернет-ЗМІ та соцмережі можуть зміцнити їх, просуваючи роль усвідомленого батьківства, традиційних і сімейних цінностей. З іншого боку, можуть впливати на формування негативного орієнтиру і поведінкових моделей для підростаючого покоління.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією