У Канзасі трансгендерним жінкам заборонили тренуватися разом з іншими спортсменками

У штаті Канзас (США) законодавчі збори, очолювані республіканцями, ухвалили законопроєкт, який забороняє трансгендерним дівчатам займатися жіночими шкільними видами спорту.

Про це пише Reuters, передає Zmina.

У проєкті закону йдеться про те, що трансгендерним дівчатам і жінкам забороняється долучатися до жіночих спортивних команд державних початкових шкіл, середніх шкіл, коледжів, а також команд приватних шкіл, які беруть участь у змаганнях з командами державних шкіл.

Губернаторка Канзасу, демократка Лора Келлі, може накласти вето на цей законопроєкт, так само як вона вчинила стосовно двох аналогічних законів у попередні два роки. Хоча, цього року законопроєкт, схоже, має достатню підтримку, щоб подолати будь-яке вето.

Противники й ЛГБТК-активісти виступили проти законопроєкту, а прихильники законопроєкту заявляють про необхідність забезпечення рівних умов у жіночому спорті.

У США щонайменше 18 штатів прийняли або ввели в дію законодавство, яке забороняє трансгендерним учням грати в шкільних спортивних командах, що відповідають їхній гендерній ідентичності.

Раніше ZMINA повідомляла, що Всесвітня боксерська рада (WBS) має намір ввести боксерську категорію для трансгендерних людей. Це рішення пояснюється бажанням уникнути гіпотетичної ситуації, за якої в ринзі можуть зустрітись чоловік та жінка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією