У грі «Відьмак» знайшли мертву гей-пару. Це може бути відсиланням до Алана Тьюринга

Навіть через 7 років у «Відьмаку» продовжують знаходити невеликі дрібниці, які з першого разу не помітиш. Блогер xLetalis знайшов загадкову мертву гей-пару, яка може бути пасхалкою.

На сході Велена, неподалік місць битв, можна знайти на пагорбі пару трупів. Два чоловіки лежать, тримаючись за руки. Навколо них немає крові, тож можна подумати, що вони добровільно пішли з життя. З їхніх тіл можна взяти яблука як лут (хоча іноді випадають горіхи).

Це може бути відсиланням до Алана Тьюринга – найвідомішого математика, який вплинув на розвиток інформатики та криптографії. Він був геєм в украй гомофобні часи – тоді у Британії будь-які гомосексуальні стосунки були протизаконними. Т’юрінг перебував у стосунках із хлопцем, який обікрав його будинок, і коли він заявив у поліцію, то вони всі з’ясували та звинуватили вже Алана.

Вчений міг вирушити до в’язниці, але як покарання вибрав хімічну кастрацію. Через рік після початку ін’єкцій Т’юрінга знайшли мертвим, він отруївся ціанідом. Є припущення, що це самогубство, хоча мати вченого вважала, що смерть могла статися через необережні досліди. Також є теорія про те, що він отруїв ціанідом яблуко, яке знайшли надкушеним поряд із його тілом.

У «Відьмаку» до геїв теж ставляться з погордою. На самому початку гри в Білому Саді ви можете дізнатися про історію поміщика Ігнація Верр’є. Його син Флоріан зустрічався з мисливцем Миславом, батько застав їх і вигнав мисливця із села. Після цього Флоріан наклав на себе руки, а поміщик спився.

Відьмак може поглянути на могилу Флоріана на цвинтарі у Білому Саді. На ній лежить дерев’яний меч – можливо, як глузування, раз Флоріан не став справжнім солдатом і не отримав справжнього меча. А в причинах смерті записано «апоплексичний удар» (інсульт), який раніше використовували, щоб приховати справжню причину смерті.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією